חזרה לתוצאות החיפוש

"פרק א של נייר העמדה מציג את הנושא ואת הצורך העכשווי הגדל בביקורת התביעה הפלילית בישראל. הפרק סוקר את הביקורת האקדמית והעיתונאית שהושמעה נגד הפרקליטות ונגד החלטותיהם של העומדים בראשה, ודן בה. פרק ב מציג את דפוס הפעולה של גופי הביקורת העיקריים הקיימים במערכות משפט אדוורסריות - מוסד ה-OPR בארצות-הברית וה-HMCPSI בבריטניה - ולאחר מכן מנתח בהרחבה את מודל הפעולה של ה-HMCPSI ואת הסיבות להצלחתו. פרק ג מסכם את המחקר וקובע המלצות לגבי המודל המוצע של גוף מבקר חיצוני לפרקליטות". -- מן התמצית.

כותר מבקר עצמאי לתביעה הפלילית של מדינת ישראל : מחקר השוואתי והצעה לשינוי / מורן נגיד ויצחק קליין.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קלין, יצחק (כלכלן) (מחבר)
מוציא לאור ירושלים : פורום קהלת למדיניות
שנה תשע"ה 2014
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים 74-67).
נוסף נספח באנגלית.
סדרה נייר מדיניות
מס' 1
תיאור 74 עמודים : פורטרט צבעוני
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657674024
מספר מערכת 990038078300205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?