חזרה לתוצאות החיפוש

"המוסדות הבנקאיים היו ונותרו במרכז מערכת השווקים הפיננסיים בישראל. מאיר חת עקב אחר התפתחותם מאז אמצע שנות החמישים של המאה שעברה והיה מעורב בחלק מן האירועים שעיצבו את המערכת במסגרת התפקידיים שמילא. ברשימות ובמאמרים שכתב במרוצת השנים בחן בראייה ביקורתית את ההתפתחויות המרכזיות ובהן את הדרך בה הגיעה המערכת הבנקאית למעמדה המרכזי ואת המשברים שפקדו אותה. בין אלה נזכיר פשיטת רגל של בנקים, לרבות זו של בנק ישראל-בריטניה, את פרשת ויסות מניות הבנקים והתמוטטותה ואת פרשת חוזי הבכירים בבנק לאומי. מי שיש לו עניין בהיסטוריה של כלכלת ישראל, ימצא בספר זה התרשמות מכלי ראשון של מי שחווה את האירועים בזמן אמת. -- מהכריכה האחורית.

כותר הבנקאות בישראל במנהרת הזמן : 2012-1965 / מאיר חת
עריכה: עדו טל.
כותרים נוספים On verso of title page: Looking back at Israel's banking system / Meir Heth.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים טל, עדו, 1959- (עורך)
מוציא לאור ירושלים : ראובן מס
שנה 2015
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות ומפתחות.
תיאור 7 עמודים לא ממוספרים, 589 עמודים
29 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789650903268
מספר מערכת 990038018170205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?