חזרה לתוצאות החיפוש

נלקט ונערך ממקורות שונים, חלק הארי של הספר מבוסס על שיעורים בענייני דיומא, שנאמרו בכולל 'תפארת שרגא', חלק מן השיעורים נכתבו ע"י אאמו"ר [המחבר] בעצמו, וחלקם הוקלטו בעל פה, ונערכו מתוך ההקלטות, בנוסף לכך ... רשם לעצמו ... ליקוט של הערות והארות רבות על סדר ההגדה, ועל כל ענייני הלילה - בהלכה ובאגדה. -- הקדמה.

כותר ספר שמועות משה : על ליל הסדר והגדה של פסח : ובו משא ומתן בדברי הראשונים והפוסקים בהלכות ליל סדר ומצות סיפור יציאת מצרים, והגדה של פסח - בהלכה ובאגדה, ערוכים לפי סימני הסדר / מאת ... רבי משה שמעון מירניק.
כותרים נוספים הגדה של פסח - שמועות משה
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : משפחת מירניק
שנה תשע"ד
הערות עמודים רא-רמא: הגדה של פסח.
תיאור 22 עמודים לא ממוספרים, תקצג עמודים : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037946990205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?