חזרה לתוצאות החיפוש

"'נושרים סמויים' הם תלמידים הרשומים בבית הספר ואף מבקרים בו, אך מפגינים היבטים שונים של ניתוק וניכור כלפי בית הספר והלמידה ... על בסיס הגדרה זו ובאמצעות נתונים ממבחני פיז"ה הבין-לאומיים משנת 2012, מביא המחקר אומדנים חדשים של היקף התופעה ומאפייניה בקרב בני 15. המחקר בחן את הנשירה הסמויה באמצעות שלושה מימדי ניתוק, על פי דיווח התלמידים עצמם: הממד ההתנהגותי (היעדרויות ואיחורים), הממד הרגשי (תחושת ניכור מבית הספר) והממד הקוגניטיבי/תפיסתי (התייחסות שלילית ללמידה ותפיסה שהיא אינה תורמת ואינה משמעותית). -- מתוך דף נלווה.

כותר הנשירה הסמויה בישראל : בחינה מחודשת של ניתוק בקרב תלמידי בתי הספר / דליה בן רבי, רות ברוך-קוברסקי, מרים נבות, וצ'סלב קונסטנטינוב
עריכת לשון: ענת ברבריאן
הפקה והבאה לדפוס: לסלי קליינמן.
כותרים נוספים On verso of title page: "Hidden Dropouts" : a reexamination of school disengagement in Israel / Dalia Ben Rabi, Ruth Baruj-Kovarsky, Miriam Navot, Viacheslav Konstantinov.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ברוך-קוברסקי, רות (מחבר)
ישראל. משרד החינוך והתרבות. הוועדה לקידום זכויות הילד
(מעניק חסות)
מוציא לאור ירושלים : מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל - מרכז אנגלברג לילדים ולנוער
שנה תשע"ה 2014
הערות כולל נספחים
ביבליוגרפיה: עמודים 31-35
סדרה דמ-14-686
תיאור [2], 53, [6], VI עמודים : דיאגרמות
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037918840205171
קישורים תמונה קדמית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?