חזרה לתוצאות החיפוש

"ספרו של סלמאן נאטור, נושא בחובו סיפורים אינספור הסובבים את התהליך הטראומטי של העם הפלסטיני בשנת 1948 ובעקבותיה. זה אחד מספרי הפרוזה הראשונים שהעזו להתמודד עם סוגיית הסיפור על אודות הנכבה ועם סוגיית זכרונה - על פניה והקשריה המרובים. עתה, שלושים שנים לאחר שהחל להכתב כטור ספרותי בעיתון, מובא הטקסט גם בפני קוראי העברית, בתרגומו הקשוב של יהודה שנהב-שהרבני ובצירוף אחרית דבר מעמיקה פרי עטו". -- מעטפת אחורית.

כותר הזיכרון שוחח איתי והסתלק : חייו ומותו של השייח' מחורץ-הפנים / סלמאן נאטור
מערבית: יהודה שנהב-שהרבני
עורכת הספר: עדי שורק
עורך משנה: יהונתן דיין
עריכת לשון: מורג סגל.
כותרים נוספים حدثتني الذاكرة ومضت. Hebrew
הזכרון שוחח אתי והסתלק
זכרון שוחח אתי והסתלק
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שנהב, יהודה, 1952- (מתרגם מחבר אחרית דבר)
מוציא לאור תל אביב : הוצאת רסלינג
שנה 2014
סוגה Arabic fiction
הערת תוכן ותקציר פתח דבר -- חלק ראשון: מפתחות / הכפר -- חלק שני: כרוניקה של שייח' -- אחרית דבר: הבזקים של זיכרון טראומתי / מאת יהודה שנהב-שהרבני -- שמות המקומות המופיעים בספר.
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות (אחרית דבר).
סדרה ושתי - מחלקה ספרותית
תיאור 249 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037862300205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?