חזרה לתוצאות החיפוש

ספר אורות הקודש של הראי"ה קוק הוא ספר מסעותיו הרוחניים של הצדיק אל הנשגב האלהי הבלתי נודע. במהלך הספר מסגיר הרב קוק את חוויותיו האישיות עד כדי כך שמתקבל הרושם כי הספר אינו אלא יומן אישי. ברם טבען של חוויות הוא שקשה עד מאד להעביר אותן אל הזולת. החוויה היא ייחודית ואינה ניתנת לשחזור בקלות. וזאת הסיבה שבגללה 'אורות הקודש' נותר כספר החתום לרוב שוחרי תורתו של הראי"ה קוק זצ"ל. פירוש 'דיבור ומחשבה' בא לקרב את היצירה המופלאה הזו אל הלומד. שני הכרכים שלפנינו מכילים פירוש על השער הראשון 'חכמת הקודש'. פירוש דיבור ומחשבה מפענח את השפה המיוחדת לרב קוק ואת מושגיו תקציר כל פרק והסברו בשפה המותאמת למושגים של דורנו, והערות 'חוויות הקודש' המפענחות את מקורותיו הפילוסופיים והקבליים של הרב קוק. -- זול ספר

כותר אורות הקודש : עשרה מאמרים ושבעה שערים / מאת הרב ר' אברהם יצחק הכהן קוק
בעריכת דוד כהן
עם פירוש רז תורה מאת שלמה גילת.
כותרים נוספים רז תורה
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כהן, דוד בן יוסף יוזפא, 1887-1972 (עורך)
מוציא לאור ירושלים : שלמה גילת
שנה תשע"ד
הערת תוכן ותקציר חלק א. חכמת הקודש -- חלק א. כרך ב. חכמת הקדש.
הערות 2 כרכים ביבליוגרפיים ב-1 כרך פיסי.
ביבליוגרפיה ומפתחות : עמודים 457-‏520.
תיאור 1 כרך (520 עמודים)
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037778170205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?