חזרה לתוצאות החיפוש

"רובנו עובדים היכן שהוא, במקום כלשהו ... סביבות העבודה שלנו שונות. נוף התעשייה הוא מגוון: רחובות, מבנים, קמפוסים, קופסאות, רכבות ומגדלים שמעוצבים באופן הקשור למערך הייצור והמיתוג של המקום. נופים אשר עוקבים אחר הלך הרוח של השוק שקובע מי מהמפעלים ייסגר, מי יצמח ויגדל, איזו חברה תימכר לתאגיד בינלאומי או תועתק למחוז רחוק. זהו נוף העשייה, נוף זמני שמשפיע ומעצב את עולמנו. ; מבט אל הנוף התעשייתי בישראל חושף תמונה מורכבת. ריבוי אזורי תעשייה, לעתים סמוכים מאוד זה לזה, מתחרים אחד בשני ללא ראייה אסטרטגית כוללנית; חלוקה לא צודקת של המשאבים, אשר במסגרתה רשויות סמוכות לאזור התעשייה לא תמיד שותפות לרווחיו; התפשטות הבינוי בשטחים פתוחים ובזבוז משאבי קרקע; ובעיקר, תפיסה אוטונומית של אזור התעשייה והיעדר חיבור מרחבי, ניהולי או תפקודי בינו לבין המרקם העירוני. אך גם בתמונת המצב המורכבת הזאת, הנטועה בהקשר של זמן ומקום, ניתן לזהות דפוסים חזותיים, תצורות מרחביות שעל פיהן מתפתח הנוף התעשייתי". -- מעטפת אחורית.

כותר עיר תעשיה / טלי חתוקה ו-7 מחברים אחרים.
כותרים נוספים On verso of title page: City-industry / Tali Hatuka ... and 7 others.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : רסלינג
שנה 2014
הערת תוכן ותקציר הקדמה, הרחקה -- פרק 1. יחידה: טיפולוגיה, פרוגרמה, מיקום -- פרק 2. מערכת: מיזוג, סמיכות, אוטונומי -- פרק 3. הנכחה - בדרך לשינוי: עתיד היחסים בין העיר לתעשייה.
הערות "הספר הוא פרי המעבדה לעיצוב עירוני באוניברסיטת תל אביב".
מעבר לשער גם: הבינתחומי הרצליה - מכון גזית-גלוב לחקר נדל"ן.
כולל ביבליוגרפיות.
סדרה סדרת מרחבים - אדריכלות ותכנון עירוני
[2]
תיאור 295 עמודים, 17 עמודי לוחות לא ממוספרים : איורים (חלקם צבעוניים), מפות (חלקן צבעוניות), תרשימים (חלקם צבעוניים)
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037697440205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?