חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"הסכם הביניים עם איראן, שגובש בשלהי נובמבר 2013 ויישומו החל ב-20 בינואר 2014, נועד ליצור מרחב למשא-ומתן נוקשה לכינון הסכם גרעין כולל וסופי, שיביא לידי סיום את משבר הגרעין האיראני. ההסכם לא הושג עד תאריך היעד ביולי 2014, ותקופת המשא-ומתן הוארכה בארבעה חודשים נוספים. זה הרקע לכתיבתם של המאמרים הנכללים בקובץ זה. מנותחות בהם סוגיות מפתח המצויות בלב המאמצים לנסח הסכם גרעיני 'טוב' עם איראן. כמו כן נדונים בהם היבטים של המשא-ומתן שלא עמדו בראש סדר היום של הדיונים, אך הם ראויים לתשומת לב. בקובץ מאוגדים מאמרים העוסקים בעקרונות כלליים למשא-ומתן עם איראן, במצב התקדמותה של איראן בזירה הגרעינית ובהשפעתן של הסנקציות הכלכליות עליה, וכן משולש ההרתעה ארצות-הברית-ישראל-איראן. ההקשר הרחב יותר להערכת המצב נדון במאמרים העוסקים בשאלה, האם איראן אימצה עמדות מתונות יותר, במעמדה של האופציה הצבאית נגד איראן ובדעת הקהל בארצות הברית לגבי השיחות עם איראן. ההקשר האזורי נדון בדגש על ישראל, מדינות המפרץ וטורקיה. את הקובץ חותם מאמר המפרט את מתווה ההסכם שיהיה קביל מבחינת ישראל". -- מעטפת אחורית.

כותר הסכם הביניים על תוכנית הגרעין האיראנית : לקראת הסכם כולל? / אמילי לנדאו וענת קורץ, עורכות.
כותרים נוספים הסכם הביניים על תכנית הגרעין האיראנית
On verso of title page: Interim deal on the Iranian nuclear program : toward a comprehensive solution? / Emily Landau and Anat Kurz, editors.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לנדאו, אמילי, 1960- (עורך)
מוציא לאור תל-אביב : המכון למחקרי ביטחון לאומי
שנה 2014
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות.
סדרה מזכר
141
תיאור 85 עמודים, 1 עמוד לא ממוספר : דיאגרמות
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657425671
מספר מערכת 990037678540205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?