חזרה לתוצאות החיפוש

"שירות ההדרכה והמקצוע של משרד החקלאות ופיתוח הכפר מקיים החל משנת 2010 קרן מחקרים הממומנת מהתקציב המשרדי ... החוקרים, מדריכי שה"מ וחוקרים ממוסדות מחקר שונים, מבצעים ניסויי שדה ומחקרים יישומיים בענפי החקלאות השונים, המבוצעים במשקים של מגדלים, במכוני מחקר ובתחנות מו"פ אזוריות... החוברת כוללת ריכוז של כל העבודות שהסתיימו וסוכמו בדוחות סופיים בנושא ענף הפירות וענפי השירות". -- מתוך "דבר המערכת".

כותר דו"חות מחקרים וניסויי שדה בענף הפירות וענפי השירות : 2013-2010 / סידור ועימוד: דובי וולפסון.
כותרים נוספים דו"חות מחקרים ונסויי שדה בענף הפרות וענפי השרות
מקום קשור Bet Dagan (Israel)-place of publication
מוציא לאור בית דגן : שה"מ - המחלקה להמחשה
שנה 2014
הערות בראש השער: משרד החקלאות ופיתוח הכפר - שירות ההדרכה והמקצוע (שה"מ).
כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 241 עמודים : איורים צבעוניים, דיאגרמות צבעוניות
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037647950205171
קישורים תמונה קדמית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?