חזרה לתוצאות החיפוש

גבולות בין-לאומיים של מדינה מגדירים את התחום הטריטוריאלי של ריבונותה. ל-193 המדינות החברות באו"ם יותר מ-700 גבולות בין-לאומיים ביבשה ובים. חוסר הבהירות בהגדרת גבולות בין-לאומיים הוא מהסיבות העיקריות למלחמות ולמחלוקות על שטחים. ספר זה עוסק בתהליך הקמת גבולות יבשתיים ונועד לשמש מדריך למדינות בבואן להתוות את גבולותיהן בדרך בונה והוגנת. הספר מציג מודל מתודולוגי של התהליך המומלץ. הספר מפרט גם את תהליך הקמת גבול ישראל-ירדן. תהליך זה מיישם את המודל ונועד לשמש דוגמה בין-לאומית לעשייה נכונה ומוצלחת של גבול בין מדינות. -- כריכה אחורית

כותר גבולות בין-לאומיים - גבול ישראל-ירדן / חיים סרברו
מפות ואיורים: המרכז למפוי ישראל והמחבר.
כותרים נוספים גבולות בינלאמיים - גבול ישראל-ירדן
On verso of title page: International boundaries - the Israel-Jordan boundary / Haim Srebro.
מקום קשור Makkabbim-Re'ut (Israel)-place of publication
מוציא לאור רעות : חיים סרברו
שנה 2014
הערות ביבליוגרפיה: עמודים 93-‏98, 176-‏178.
תיאור 192 עמודים : איורים, מפות (חלקן צבעוניות)
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789659232802
מספר מערכת 990037595850205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?