חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר من ذاكرة نقابة المعلمين : مجموعة من المراجعات والتوجهات التي وصلت دائرة شؤون المعلمين العرب في نقابة المعلمين خلال السنوات ١٩٥٦-١٩٥٩ / جمع واشراف على الطباعة ران لرنر.
מחברים/ יוצרים נוספים لرنر، ران
מוציא לאור مكان النشر غير معروف : نقابة المعلمين في اسرائيل،
שנה ٢٠٠٣
הערות "صدرت هذه المجموعة بمناسبة مرور ١٠٠ عام على تأسيس نقابة المعلمين و ٥٠ عاما لانضمام المعلمين العرب الى نقابة المعلمين"
תיאור 277 ص : صور طبق الاصل
٣٠ س.
שפה ערבית
מספר מערכת 990037563060205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?