חזרה לתוצאות החיפוש

"בשדה הקרב של ימינו, המורכב והמשתנה במהירות, כאשר הכוחות מנסים להבין מהר ככל האפשר את חוזקות היריב ואת חולשותיו ולהסתגל בהתאם, נדרשים מפקדים לאצול חופש החלטה ופעולה למפקדים זוטרים. דרך פעולה זו, המכונה 'פיקוד משימה' יושמה במידת הצלחה משתנה בצה"ל, בצבא ארצות הברית ובצבא הבריטי. הספר בוחן לעומק ניסיונות אלה ליישום פיקוד מבוזר בכל אחת מהמדינות. הוא מצביע על גורמי מפתח בסביבה החיצונית לצבאות כמו גם בתרבות הארגונית שלהם, שהביאו להצלחה או לכישלון ביישום". -- כריכה אחורית.

כותר פיקוד משימה : מהותה והתפתחותה של תפיסת הפיקוד המבוזר / ד"ר איתן שמיר
מאנגלית: יוסי אופנר.
כותרים נוספים Transforming command. Hebrew
פקוד משימה
מקום קשור Kefar Ha-Noar Ben-Shemen (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אופנר, יוסי (מתרגם)
ישראל. צה"ל. המחלקה להיסטוריה
(גוף מנפיק)
מוציא לאור מושב בן שמן : מודן הוצאה לאור
תל אביב : צה"ל -הוצאת "מערכות"
שנה 2014
הערות בשער גם: צה"ל - אמ"ץ/ חטיבת תוה"ד.
מבוסס על עבודת דוקטור של המחבר שנכתבה במסגרת לימודיו במחלקה ללימודי מלחמה בקינגס קולג' בלונדון. חלקים מהמחקר פורסמו במאמר שהתפרסם ב-Journal od Strategic Studies.
כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים 210-256).
תיאור 256 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037535700205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?