חזרה לתוצאות החיפוש

"הספר הוא פרי מפגש עמוק ורגיש בין אחד מגדולי הפילוסופים של החינוך היהודי במאה העשרים לבין פרשת השבוע. הספר עוסק ביסודות הפילוסופיה של החינוך תוך כדי פירוש התורה. בספר מציג פרופ' מיכאל רוזנק אוצר בלום של רעיונות הנובעים מפרשת השבוע, תוך שהוא דולה ביד אמן מבין קפליהם של הטקסט המקראי וסיפורי התורה תובנות חינוכיות, פסיכולוגיות וערכיות הרלוונטיות לימינו". -- כריכה אחורית.

כותר עץ החיים ועץ הדעת : שיחות עם התורה / מיכאל רוזנק
עורך המהדורה העברית: אבינועם רוזנק
עריכת לשון: נועם לסטר
תרגום: נדב ברמן-שיפמן ואבינועם רוזנק.
כותרים נוספים Tree of life tree of knowladge. Hebrew
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים רוזנק, אבינועם, 1965- (עורך מתרגם)
מוציא לאור ל-אביב : משכל - הוצאה לאור מיסודן של ידיעות אחרונות וספרי חמד
שנה 2014
הערת תוכן ותקציר הקדמה למהדורה העברית / אבינועם רוזנק -- פתח דבר -- מבוא השיחה הגדולה -- חלק א. הורים וילדים: בתוך המשפחה -- חלק ב. הקהילה: מהבית לבית הספר -- חלק ג. פנים וחוץ: לומדים על עצמנו ועל אחרים -- פרק ד. לומדים על עצמנו: חינוך יהודי עצמי -- אחרית דבר -- נספח: הפרק, הפסוק ופרשת השבוע.
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים 415-432) ומפתח.
סדרה ידיעות ספרים
תיאור 439 עמודים
22 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655459111
מספר מערכת 990037495720205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?