חזרה לתוצאות החיפוש

"המאמר בוחן את התפתחות מעמד הביניים בישראל בעשור האחרון מתוך התייחסות למגוון היבטים ויישום מבחר שיטות מדידה. המחקר מתבסס על נתונים מסקרי הכנסות של משקי הבית בישראל, כפי שאספה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בשנים 2011-2002". -- מתוך התקציר.

כותר מעמד הביניים בישראל / זויה ניסנוב
עריכה: חיה קול-אל אייכרבאנד.
כותרים נוספים מעמד הבינים בישראל
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קול-אל אייכרבאנד, חיה (עורך)
מוציא לאור ירושלים : מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל
שנה תשע"ד 2014
הערות ביבליוגרפיה: עמוד 31.
סדרה סדרת ניירות מדיניות
נייר מדיניות מס' 2014.04
תיאור 31 עמודים : דיאגרמות
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037494560205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?