חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

'דן ריזינגר מהחלוצים הבולטים והחשובים בשפת העיצוב הישראלי, מי שאחראי במידה רבה לעולם הדימויים והצבעים הסובב אותנו, בורא בחלל מוזיאון אשדוד לאמנות "ממלכה", מרחב אוטונומי של משחקי צבע וצורה, "סימפוניה של צבעים וצורות" כפי שהוא מכנה אותה, האוגרת בתוכה שמחת חיים, חיוניות ואנרגיה אדירה. העבודה על התערוכה התפתחה מתוך מפגש עם האוצר יונה פישר שהוליד את החיבור לחלל המוזיאון באשדוד - סביב שישה עמודים. ריזינגר הפך את החלל, באמצעות העמודים, למערכת קינטית של צבעים וצורות, המבוססת על תנועת הצופה והשינוי בנקודת המבט. הדימויים הצבעוניים שעל הקירות ועל העמודים מתפקדים גם כפרטים אך גם כמכלול סביבתי טוטאלי המשתנה כל הזמן באמצעות הצירופים הצבעוניים והצורניים שבין הקירות לעמודים'. -- מאתר התערוכה.

כותר דן ריזינגר - סביב שישה עמודים / אוצרים: יונה פישר, רוני כהן-בנימיני
קטלוג: עיצוב והפקה: משה מירסקי
עריכת טקסט: דפנה רז .
כותרים נוספים דן ריזינגר - סביב ששה עמודים
סביב ששה עמודים
סביב שישה עמודים
Added cover title: Dan Reisinger, around six columns: color preformations / curators, Yona Fischer, Roni Cohen-Binyamini
catalogue text editing, Daphna Raz
English translation, Ishai Mishory.
Around six columns, color preformations
Around six columns
מקום קשור Ashdod (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ריזינגר, דן, 1934- (אמן)
מוציא לאור אשדוד : מוזיאון אשדוד לאמנות - מרכז מונארט
שנה 2010
הערות שער מעטפת.
קטלוג תערוכה בעברית ובאנגלית עם שער מעטפת נוסף, מרץ-נובמבר 2010
Catalogue for the exhibition held at the Ashdod Art Museum, Monart Center, March-November 2010.
כולל הפניות ביבליוגרפיות.
Hebrew and English.
תיאור 42 עמודים לא ממוספרים : איורים צבעוניים
25X23 ס"מ.
שפה עברית
אנגלית
שנת זכויות יוצרים ©2010
מספר מערכת 990037323810205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?