חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"פירוש רש"י משולב עם המקרא ... העתקה נוספת של המקרא [בסמוך לדברי רש"י] ... הימים (מראשון עד שביעי) צויינו גם בכותרות העמודים וגם בתוך ה'חומש רש"י' ... נוסח המקרא ... מבוסס על חומש 'תורה תמימה' ... בשולי הגליון צויינו כל המקומות שבהם נמצאו בשיחות אדמו"ר הכרעות בנוסח הלשון ברש"י ... נוספו הערות מסורת שנמסרו במסורת חב"ד ..." -- (בשער החומש).

כותר חמשה חומשי תורה : חמש-רש"י, פירוש רש"י בשילוב המקרא : חומש מאיר עיניים, רש"י באותיות מרובעות ובניקוד מלא, ילקוט מנהגים, הנחיות מסורת, גירסאות / עורך ראשי: פרץ אוריאל בלוי
ילקוט מנהגים - לקט ועריכה: הרב מנחם מענדל ברונפמן.
כותרים נוספים חמישה חומשי תורה
תנ"ך. תורה. תשע"ג
מקום קשור Kiryat Mal'akhi (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בלוי, פרץ אוריאל בן טוביה (עורך)
מוציא לאור קרית-מלאכי : חזק
שנה תשע"ג 2013
הערות מנוקד כולל גם פירוש רש"י.
עמודים א'שיט-א'תטו כוללים: ילקוט מנהגי חב"ד : מדריך מעשי להנהגות והוראות באורחות החיים : קריאת התורה, הפטרה ושמו"ת, ללא ניקוד, עם שער מיוחד.
תיאור XIII עמודים, א'תטז עמודים
25 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657451052
מספר מערכת 990037258250205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?