חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

'"מהו"ת - מסע זהות", הינה תוכנית המאפשרת דיון מעמיק בשאלות עכשוויות הנוגעות לזהות ישראלית-יהודית בקרב מפקדים בצה"ל, תוך כדי מפגש עם מגוון זהויות יהודיות בארץ ובתפוצות. התוכנית מופעלת על ידי חיל החינוך והנוער בשיתוף "בית מורשה" ובתמיכת "קרן ג'נסיס קבוצה פילנתרופית ו-FIDF. מטרת התוכנית הינה חיזוק הזהות הישראלית-יהודית ובחיזוק הקשר עם התפוצות באמצעות סדרה ייחודית של מפגשים בארץ ובחו"ל. במסגרת התוכנית נחשפים המשתתפים להתמודדות של הקהילות היהודיות בתפוצות עם שאלות הנוגעות לזהות אישית וקולקטיבית". -- מהמעטפת האחורית.

כותר מסע מהו"ת ח : ארצות הברית, כ-כז אייר תשע"ג, 30.4-7.5.2013.
מקום קשור Israel-place of publication
מוציא לאור ישראל : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשע"ג 2013
הערות שער מעטפת.
בראש השער: Genesis - Philantropy group, חיל החינוך, בית מורשה בירושלים, FIDF - ידידי צה"ל בארה"ב.
עוסק בעיקר בתוכנית המסע ובחוויות המשתתפים בו.
תיאור 30 עמודים, 1 עמוד לא ממוספר : איורים צבעוניים, מפות צבעוניות, פורטרטים צבעוניים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037230350205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?