חזרה לתוצאות החיפוש

"אני מאמינה ויודעת שאפשר 'לנצח את תהליך הגירושין'.פגשתי הרבה מאוד ילדים שבעקבות גירושי הוריהם פיתחו פחדים, התנהגויות קשות ותפיסת חיים מעוותת על מהי הורות, זוגיות ואחריות.אפשר להתגרש אחרת.במשך שנות עבודתי כעורכת דין בדיני משפחה עברתי עם מאות משפחות תהליכי פירוד וגירושין, שהסתיימו בדרך מכובדת וראויה, מבלי להותיר הרס וחורבן משפחתי, זוגי והורי.ספר זה מיועד לאנשים נורמטיביים העומדים בפני גירושין. אנשים המצהירים שגם אם אינם רוצים להמשיך בחיי הנישואין שלהם, הם מעוניינים בטובת ילדיהם ומבקשים למזער ככל האפשר את הנזק שייגרם להם בתהליך הפרידה. התחושה המתלווה להבנה שאנו, ההורים, קובעים בהתנהגותנו לא רק את מהלך חיינו, אלא במידה רבה גם את עתיד ילדינו, אינה קלה כלל ועיקר. אין חשוב מאשר לקחת אחריות על האנשים הקטנים שאנו מגדלים ולוודא שהם ישרדו את משבר הגירושין, ואולי הוא אף יהפוך עבורם למָנוף להתחזקות ולצמיחה. לפיכך בכל שלב שהוא בתהליך מורכב זה, כדאי לוודא שטובת הילדים תהיה במרכז שיקולינו. מה הם אותם "הליכי גירושין"?איך מנהלים אותם מתוך מחשבה מעמיקה על טובת הילדים? המדריך שלפניכם מספק תובנות וידע על האתגרים שמציב תהליך הגירושין על כל רבדיו. ". ; "ניתן לקרוא בו בטרם בָּשלה ההחלטה לפתוח בהליכי הגירושין או בזמן ההתלבטות באיזו דרך לבחור. אפשר להיעזר בספר גם תוך כדי התדיינות בבית-המשפט או בבית-הדין או לאחר סיום כל התהליך. -- מן המעטפת האחורית.

כותר איך להתגרש מבלי להרוס לילדים שלך את החיים? / עו"ד שירי מלכה
עריכה: נאוה לנצט כרמל.
כותרים נוספים איך להתגרש מבלי להרס לילדים שלך את החיים?
On verso of title page: How to divorce without destroying your kid's life / Shiri Malka.
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Azor (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לנצט-כרמל, נאוה (עורך)
מוציא לאור אזור : ספרי צמרת
שנה תשע"ד 2014
הערות ביבליוגרפיה: עמודים [155]-156.
תיאור 156 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037138560205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?