חזרה לתוצאות החיפוש

"בארץ ישראל התגלו כאלפיים חותמות עבריים מימי בית ראשון, המתוארכים למאות השמינית והשביעית לפנה"ס. מתוכם בולטת קבוצה של כארבע-מאות חותמות מאוירים, שבהם מגולפים סמלים חזותיים לצד שמות בעליהם ולעתים גם תפקידיהם, המעידים בבירור על השתייכותם של החותמות המאוירים לבני האליטה הישראלית הקדומה ... ספר זה חושף בפני הקורא פרק מזהיר בתולדות האומנות הישראלית של ימי בית ראשון. אמנות זאת הגיעה לשיאה בעיצוב הסמלים החזותיים שעל גבי החותמות המאוירים, ולא נפלה ברמתה ובאיכותה מאמנות תרבויות המזרח הקדום. הספר כולל קטלוג מלא של החותמות המאויירים ודן בכל הנוגע אליהם". -- מהמעטפת האחורית.

כותר דימויים וסמלים חזותיים בחותמות העבריים מימי בית ראשון / שמואל גבעון.
כותרים נוספים דמויים וסמלים חזותיים בחותמות העבריים מימי בית ראשון
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Azor (Israel)-place of publication
מוציא לאור אזור : ראובני ספרי צמרת
שנה תשע"ד 2014
הערות ביבליוגרפיה: עמודים [168]-176.
תיאור 176 עמודים : איורים, מפה
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037052300205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?