חזרה לתוצאות החיפוש

החוברת כוללת התייחסות לשאלות הלכתיות ומוסריות, המתעוררות בתקופות שונות בהיסטוריה היהודית, דוגמאות: היחס למומרים ולאנוסים, קבורה בארץ ישראל, היחס לגויים ולגרים, דיני מסים וזכויות הצבעה, דיני אישות ומשפחה, דיני אישות, הרפואה בהלכה.

כותר ספרות השו"ת : מבחר מספרות השאלות והתשובות לתקופותיהן, בתוספת מבואות, מקורות מקבילים והרחבות / מאת יהודה איזנברג ועמירם דומוביץ.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים דומוביץ, עמירם (מחבר)
ישראל. משרד החינוך והתרבות. הוועדה לתכנון הוראת תושבע"פ לממ"ד
ישראל. משרד החינוך והתרבות. המרכז לתוכניות לימודים
מוציא לאור תל אביב : מעלות
שנה תשנ"ב 1992
הערות בתחתית השער: משרד החינוך והתרבות, המינהל הפדגוגי, האגף לתכניות לימודים
אוניברסיטת בר-אילן, פרויקט תושבע"פ.
תיאור 140 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990036843440205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?