חזרה לתוצאות החיפוש

כותר תקשורת המונים בין שגרה לחרום : אוגדן, דפי עבודה לתלמיד / [עורכת - רחל אוני].
כותרים נוספים תקשרת המונית בין שגרה לחרום
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אוני, רחל
ישראל. משרד החינוך והתרבות. המזכירות הפדגוגית
מוציא לאור ירושלים : החינוך לצריכה נבונה של אמת"ה - משרד החינוך והתרבות - האגף לחינוך יסודי - המחלקה לקידום יוזמות
שנה תשנ"-?
הערות שער מעטפת.
בראש השער: מדינת ישראל - משרד החינוך והתרבות - המזכירות הפדגוגית, האגף לחינוך יסודי - המחלקה לקידום יוזמות - חינוך לצריכה נבונה של אמצעי תקשורת המונים, מרכז פדגוגי - נתניה.
תיאור [1], 26 עמודים : איורים
30 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990036385480205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?