חזרה לתוצאות החיפוש

"היה היה אדם ואדם היה בתוך סיפור והסיפור היה בתוך כריכה (קשה או עבה) ויחדיו התאגדו לכדי ספר. והספר היה מונח על שולחן ושניהם היו בתוך בית והבית עמד (כמו בתים רבים נוספים סביבו) על קרקע בתוך העולם. והעולם (עגול כמו שהוא) עמד תלוי לו בתוך החלל החיצון. ורק החלל החיצון היה בודד. לא היה לו בתוך מה או מי להיות. לא היה לו על מה או על מי להישען. לא פעם, בעת שכוכבי לכת או רסיסי גופים מטאוריים חולפים על פניו בהבזק של רגע - חושב הוא לעצמו: "חבל שאינני אדם." -- מן המעטפת האחורית של הספר המודפס.

כותר רסיסים של אור שבור / נועם נגרי.
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל-אביב : גוונים
מדפיס Helicon Books
מפיץ אינדיבוק.
שנה תשע"ב 2012
סוגה Fiction
תיאור 1 מקור מקוון (133 עמודים).
שפה עברית
מספר מערכת 990036211590205171
קישורים רסיסים של אור שבור /

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?