חזרה לתוצאות החיפוש

"ההחלטות במקבץ הנוכחי עוסקות במגוון נושאים, רובן הגדול בבחירות לכנסת ה-19 ... ומיעוטן בבחירות למועצות אזוריות ובבחירות לרשויות המקומיות ... בין הנושאים ענייני תעמולת בחירות בטלויזיה וברדיו למיניהם ולסוגיהם, לרבות חידושים שהזמן גרמם כגון שאלות תעמולה באינטרנט, ולצדם עניינים ותיקים כמו שימוש לא ראוי בילדים, באיומים ובברכות, וכן בתכניות בידור לשם תעמולה. נושאים אחרים נוגעים ברשימות המועמדים, בקלפיות ובסקרי בחירות, וגם הליכים שעניינם הפרת החלטות קודמות, מה שקרוי ביזיון. תחום אחר הוא שימוש במשאבי ציבור לשם תעמולת בחירות". -- מתוך "פתח דבר".

כותר החלטות והנחיות / השופט אליקים רובינשטיין יושב-ראש ועדת הבחירות המרכזית לכנסת התשע-עשרה, 2013-2012.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים רובינשטיין, אליקים, 1947-
מוציא לאור ירושלים : ועדת הבחירות המרכזית לכנסת התשע-עשרה
שנה 2013
תיאור 527 ע'
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990036007480205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?