חזרה לתוצאות החיפוש

כרך א: "בכרך זה מובאים 25 מאמרים שנכתבו בסוף המאה ה-19 ובעשור הראשון של המאה העשרים. המאמרים נכתבו ברוסית. רובם מובאים בתרגום חדש, וכולם מלווים בהערות מנהירות. ראשית הכרך פיליטונים שנכתבו בעקבות לימודיו באיטליה בשלהי המאה ה-19, כגון חופש העיתונות, מעמד האפיפיור, חופש ההתארגנות של קבוצות יוצאות דופן, זכות החינוך הדתי וכדומה. בהמשך הכרך מאמרים שנכתבו על רקע התסיסה ברוסיה בראשית המאה העשרים, והם עוסקים בסוגיות כגון מהות הלאומיות, מעמדם וזכויותיהם של מיעוטים אתניים במדינה רבת-לאומים, אוטונומיה תרבותית ומבנה פדרלי של מדינות, וכדומה". -- כריכה אחורית. ; בכרך זה, הראשון במהדורה המדעית של כתביו האידיאולוגיים-מדיניים של זאב ז'בוטינסקי, מובאים 25 מאמרים שנכתבו בסוף המאה ה-19 ובעשור הראשון של המאה העשרים. המאמרים נכתבו ברוסית. רובם מובאים במהדורה זו בתרגום חדש, וכולם מלווים בהערות מנהירות. ראשית הכרך - פיליטונים שנכתבו בעקבות לימודיו באיטליה בשלהי המאה ה-19, כגון חופש העיתונות, מעמד האפיפיור, חופש ההתארגנות של קבוצות יוצאות דופן, זכות החינוך הדתי וכדומה. בהמשך הכרך מאמרים שנכתבו על רקע התסיסה ברוסיה בראשית המאה העשרים, והם עוסקים בסוגיות כגון מהות הלאומיות, מעמדם וזכויותיהם של מיעוטים אתניים במדינה רבת-לאומים, אוטונומיה תרבותית ומבנה פדרלי של מדינות, וכדומה. המאמרים של זאב ז'בוטינסקי בכרך זה, הם היסוד להשקפת עולמו של ז'בוטינסקי המשלבת לאומיות וליברליזם למיקשה אחת. -- כריכה אחורית

כותר לאומיות ליברלית / זאב ז'בוטינסקי
עורך ראשי - אריה נאור.
כותרים נוספים לאמיות ליברלית
On verso of t.p.: Liberal nationalism / Zeev Jabotinsky.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים נאור, אריה, 1940-
מוציא לאור תל אביב : מכון ז'בוטינסקי בישראל
שנה תשע"ג 2013
הערות "הספר יוצא לאור בשיתוף עם יד יצחק בן צבי".
סדרה כתבים אידיאולוגיים / זאב ז'בוטינסקי
כרך א
תיאור 252 ע'
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789654160223
מספר מערכת 990035584250205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?