חזרה לתוצאות החיפוש

האטמוספרה היא מעטפת האוויר המקיפה את כדור הארץ. מגנה על החיים שעל פניו ומאפשרת את קיומם. שפע התופעות המתרחשות בה מוכר לכולנו מחיי היום-יום: רוחות, עננים, צורות מגוונות של משקעים, גלי חום, בצורות ושיטפונות. הספר עוסק במבנה האטמוספרה ובהרכבה. בתהליכים ובמנגנונים הפועלים בה. במערכות מזג האוויר ובשינויים המתרחשים בהן. החל משבירת שרב בתוך שעות אחדות וכלה בהתחממות גלובלית הנמשכת עשרות שנים. הוא גם מציג נקודת מבט ישראלית - מתאר את המאפיינים המטאורולוגיים של הארץ על-פי מיקומה הגיאוגרפי ביחס לרצועות האקלים העולמי.

כותר מבוא למטאורולוגיה / יואב יאיר, ברוך זיו.
כותרים נוספים On verso of t.p.: Introduction to meteorology / Yoav Yair, Baruch Ziv.
מהדורה מהד' ב.
מקום קשור Ra'ananna (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים זיו, ברוך
מוציא לאור רעננה : האוניברסיטה הפתוחה
שנה תשע"ג-תשע"ה 2012-2015
הערת תוכן ותקציר [1]. יח' 1. מבנה האטמוספרה -- יח' 2. האוויר בתנועה -- יח' 3. עננים ומשקעים -- יח' 4. מערכות מזג אוויר. 316 ע'.
[2]. יח' 5. מזג האוויר בישראל -- יח' 6. מטאורולוגיה בעידן המודרני -- יח' 7. מטאורולוגיה ותעופה. 264 ע'.
הערות "20291"
כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 7 כר' ב-2 (יחידות 4-1) : איורים, מפות
29 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789650613457 (v. 1)
ISBN9789650614751 (v. 2)
מספר מערכת 990034986270205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?