חזרה לתוצאות החיפוש

"מהו המקור לחבישת ה"שטריימעל" בשבת? ... גזירת איסור לבישת כיפות לגברים, או איסור גילוח הראש לנשים ... ומה ידוע לך על תקנות נגד המותרות ובגדי הפאר שהותקנו בקהילות השונות במהלך הדורות? ובעיקר: עד כמה ידיעותיך מגיעות בנושא הלבוש היהודי מכל היבטיו: הלכות, מנהגים, מאבקים, גזירות ועוד? ... מובאות תקנות רבות בעניני הלבוש מכל ארצות אירופה, מתקופות שונות, תוך הסברת הרקע לדברים הללו"--מן הכריכה האחורית.

כותר הלבוש היהודי באירופה במהלך הדורות : הלכה, מנהגים, גזירות, מאבקים, תקנות / מנחם אבינועם מקובר.
מוציא לאור בני ברק : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשע"ב
תיאור 284 ע' : איורים, פורטרטים, פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990034597490205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?