חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ליקוטי תורה תבלין : רעיונות ופירושים, לקחי חיים ודברי תורה, נסדרו עפ"י פרשיות השבוע ונלקטו מתורת רבותינו ... לעורר את האדם לעבודת השי"ת / מאת דוד יואל בלאאמו"ר פנחס הופמן
נלקט ונערך ע"י בניו יצחק וצבי הירש
וגם חלק מאוצרותיו של המגיד מאת שלום ב"ר שמואל פערל ...
כותרים נוספים לקוטי תורה תבלין
מקום קשור Monsey (N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הופמן, יצחק בן דוד יואל
מוציא לאור מאנסי ניו יורק : דוד הופמן
שנה תש"ע 2010
הערת תוכן ותקציר [א]. בראשית, שמות, ויקרא. תסד ע'.
[ב]. במדבר, דברים, מועדים. שלא ע'
תיאור 2 כרכים ([א-ב] : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990034244630205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?