חזרה לתוצאות החיפוש

"אסופה של דברים שכתב והרצאות שנשא חיים לסקוב בנושאי מנהיגות צבאית, שמשמעותה, על-פי לסקוב, גם יחס נאות אל החייל. חיים לסקוב לא תפס את היחס אל החייל כמערכת של "זכויות" שמגיעות לו, אלא כמערכת של חובות החלות על המפקד בצבא. מפקד אינו יכול למלא את תפקידו ולבצע את משימותיו כשהוא פועל לבדו, והוא תלוי תמיד בשיתוף הפעולה של חייליו ובנכונותם לעשות את המוטל עליהם ואף לסכן את חייהם. הסיכוי להגיע להזדהות כזאת של החייל עם מפקדו ועם יחידתו קיים אך ורק כאשר החייל יודע שמפקדו רוחש לו כבוד ויחסו אליו אישי"--מן המעטפת האחורית.

כותר מנהיגות צבאית : מאמרים והרצאות בנושאי מנהיגות צבאית, פיקוד והטיפול הנכון בחייל / חיים לסקוב
עורך - יוסף אשכול.
כותרים נוספים On verso of t.p.: Military leadership / Hayyim Laskov.
מהדורה מהד' יז.
מחברים/ יוצרים נוספים אשכול, יוסף
מוציא לאור בן שמן : מודן
שנה 2012
הערות בשער גם: הוצאת מערכות - צבא הגנה לישראל, משרד הבטחון - ההוצאה לאור, קצין חינוך ראשי.
תיאור 191 עמודים : איורים, דיאגרמה
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9650502106
מספר מערכת 990034230770205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?