חזרה לתוצאות החיפוש

התכנית מציעה למערך המסייע ולצוות המורים ידע תיאורטי ומחקרי המעמיק את הבנת התופעה והחוויה, כלים להתבוננות בה וכלים להתמודדות עם חווית הדחייה הן בהיבטים של מניעה אוניברסאלית, המיועדת לכלל התלמידים במסגרת תכנית 'כישורי חיים', והן בהיבטים של מניעה שניונית עם תלמידים המתמודדים עם בעיה זו.

כותר מקום לכולם דחייה חברתית בבית-הספר - תיאור ודרכי התמודדות : חוברת הדרכה למערך המסייע / [כתיבה ועריכה - אסנת בינשטוק
ריכוז הפיתוח - חנה שדמי
ליווי הפיתוח - רחל דגן].
כותרים נוספים מקום לכלם [ספר + משאב אלקטרוני]
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שדמי, חנה
ישראל. משרד החינוך והתרבות. השירות הפסיכולוגי ייעוצי
מוציא לאור ירושלים : גף הפרסומים - משרד החינוך
שנה תשע"א 2011
הערות בראש השער: משרד החינוך - המינהל הפדגוגי - השירות הפסיכולוגי ייעוצי, אשלים - העמותה לתכנון ולפיתוח שירותים לילדים ובני נוער בסיכון ומשפחותיהם.
נוסף תקליטור DVD המכיל סרטוני אנימציה ומערכי שיעורים לסרטונים / עריכה ובימוי - פבלו אריאל.
נוסף תקליטור CD המכיל משחק תפקידים חברתי "העולם של גאיה" ומדריך למשחק, מצגת "עשר שאלות שמעסיקות מורים בקשר לדחייה" ומצגת "עבודה עם לוח מגנט" / יצירת וכתיבת המשחק - היידי הלוי.
חלקה הראשון של חוברת ההדרכה מבוסס על עבודת הדוקטור של המחברת שנערכה במסגרת לימודיה באוניברסיטה העברית, 2003.
כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 160 ע' : איורים
30 ס"מ + 2 תקליטורים.
שפה עברית
מספר מערכת 990033704710205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?