קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

אסופת המאמרים צורה ועריכה בספרות חז"ל היא פרי יבול של למעלה משישים שנות מחקר והוראה של פרופ' אברהם גולדברג, מבכירי חוקרי התלמוד בדורנו וחתן פרס ישראל לתלמוד לשנת תש"ס. מהדורותיו של פרופ' גולדברג למשנה ועשרות מחקריו הם ציון דרך חשוב בחקר ספרות חז"ל. באסופה זו קובצו מחקרים רב-גוניים העוסקים בבחינות שונות של ספרות חז"ל: לשון, עריכה וניתוח ספרותי. המאמרים סודרו לפי תחומים שונים: חקר המשנה, התוספתא, מדרשי הלכה ואגדה וספרות האמוראים. כינוסם לאכסניה אחת יוצר לכידות פנימית ביניהם ומכונן בניין שלם המאיר את תרומתו הייחודית של פרופ' גולדברג במחקר ספרות חז"ל, מעיד על רוחב בקיאותו בפסיפס רחב של נושאים ומעלה על נס את דרכו המיוחדת במחקר"--מן הכריכה האחורית.

כותר.. צורה ועריכה בספרות חז"ל : מחקרים ספרותיים במשנה, תוספתא, מדרשי הלכה, מדרש אגדה ותלמוד / מאת אברהם גולדברג.
כותרים נוספים On verso of t.p.: Literary from and composition in classical Rabbinic literature : selected literary studies in Mishna, Tosefta, Halakhic and Aggadic Midrash and Talmud / by Abraham Goldberg.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
יוצרים נוספים Universiṭah ha-ʻIvrit bi-Yerushalayim. Makhon le-madaʻe ha-yahadut
האוניברסיטה העברית בירושלים. המכון למדעי היהדות על שם מנדל
מוציא לאור ירושלים : הוצאת ספרים ע"ש י"ל מאגנס - האוניברסיטה העברית
שנה תשע"ב 2011
הערות בראש השער: האוניברסיטה העברית בירושלים - הפקולטה למדעי הרוח - המכון למדעי היהדות ע"ש מנדל.
"אסופת מאמרים פרי יבול של למעלה משישים שנות מחקר והוראה.
כולל הערות ביבליוגרפיות: ע' 301-297 ומפתח.
היקף החומר ח, 322 עמודים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990033666000205171

תנאי השימוש:

איסור העתקה

יתכן שאסור להעתיק את הפריט ולהשתמש בו עבור פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף.

לבירור אפשרות שימוש בפריט, יש למלא טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

מידע נוסף: הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?