קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

יוצאים לדרך אזרחית: ישראל - חברה, מדינה ואזרחיה, הוא ספר לימוד באזרחות לחטיבה העליונה. הספר מותאם לתכנית הלימודים המעודכנת באזרחות תשע"א, ומאושר על ידי משרד החינוך. החיבור בין האזרח לבין החברה והמדינה שבה הוא חי ופועל הוא החזון אשר לאורו נכתב ספר לימוד זה. יתרונו של הספר בכך שהוא מאפשר לתלמיד להתמודד עם בעיות אזרחיות ועם סוגיות מרכזיות המאפיינות את החברה הישראלית, מעניק כלים להבנת העולם שבו אנו חיים ובכך מגדיל את מעורבותו האזרחית של הלומד ומגביר את הזדהותו עם המדינה. ; מקצוע האזרחות דן באירועים מתחום חיי היומיום הנגישים לכל אדם. על כן, מרבית הפרקים מתחילים עם אירוע לדיון, עם דילמות חברתיות או עם שאלות חשיבה. לכל אורך הספר מוצגות שאלות לתרגול, שאלות חשיבה ומשימות אינטרנט, תוך שימת דגש על מיומנויות חשיבה מדרג גבוה. מבנה הספר מאפשר זרימה הגיוניתוהתמצאות קלה בחומרי הלימוד, והוא מבוסס על הגישה הפיראלית המאפיינת את לימודי האזרחות. הספר מלווה במדריך למורה, שמעשיר את שיטות ההוראה ואת מגוון הפעילויות המאפשרות מעודרבות ולמידה חווייתית. המדריך למורה כולל את הספר לתלמיד.

כותר.. יוצאים לדרך אזרחית : ישראל - חברה, מדינה ואזרחיה : אזרחות לחטיבה העליונה - מדריך למורה / בינה גלדי, ניסן נווה, אסף מצקין.
מקום קשור Even Yehuda (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים נוה, ניסן
מצקין, אסף, 1968-
מוציא לאור אבן יהודה : רכס - פרויקטים חינוכיים
שנה 2011
הערות "באישור אגף ספרי לימוד - משרד החינוך".
היקף החומר 504 עמודים : איורים צבעוניים, דיאגרמות צבעוניות, מפות צבעוניות, פורטרטים צבעוניים
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990032541680205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?