קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

כותר בחינות בגרות לניבחנים חיצוניים.
כותרים נוספים בחינות בגרות לנבחנים חיצוניים
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : מכון ישראלי להשכלה בכתב ליד המרכז לתרבות ולחינוך
שנה אחרי תשט"ז
הערת תוכן ותקציר אנגלית (תשט"ז) -- ספרות אנגלית (תש"ט) -- ספרות אנגלית (תש"י) -- ספרות אנגלית (תשי"א) -- ספרות אנגלית (תשי"ב) -- ספרות אנגלית (תשי"ג) -- אנגלית (תשט"ז) -- דקדוק אנגלי (תש"י) -- דקדוק אנגלי (תשי"א) -- דקדוק אנגלי (תשי"ב) -- דקדוק אנגלי (תשי"ג) -- דקדוק אנגלי (תש"ט) -- דקדוק אנגלי (תשט"ז) -- [מתמטיקה] (תשי"ד) -- דברי הימים (תשי"ג) -- דברי הימים (תש"י) -- דברי הימים (תש"ט) -- דברי הימים (1954) -- דברי הימים (תשט"ז) -- תנ"ך (תשי"ד) -- תנ"ך (תש"י) -- תנ"ך -- תנ"ך (תשט"ז) -- ספרות עברית (תש"ט-תש"י) -- ספרות עברית (תשט"ז) -- מבחנים בדקדוק עברי -- בחינות בגרות בדקדוק עברי (תשט"ז) -- פיסיקה -- כימיה -- ביולוגיה -- ידיעת ארץ ישראל (תש"ט-תש"י) -- ידיעת ארץ ישראל (תש"י) -- ידיעת ארץ ישראל והמזרח התיכון (תשט"ז) -- פיסיקה -- היסטוריה כללית -- דברי הימים --חיבור עברי.
הערות כותר התחל.
תיאור 1 כרך (מספור עמודים רב) : איורים
34 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990032507850205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?