קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

הסיפור ההיסטורי: בכל פרק מובא הסיפור ההיסטורי מנקודת מבטה של הדמות החווה את האירועים, או מעיני המתבונן בהם בשעה שהתרחשו, או מזווית החוקרים שנתנו לו משמעות, ממרחק של זמן. ייחודו של הספר: בכל שהוא מציג את הסיפור ההיסטורי כבסיס לתיאור ולניתוח הנסיון האנושי, שאליו יכולים הלומדים להתחבר במגוון דרכים וצורות, על מנת להפכו למשמעותי עבורם. הספר נחלק לשני שערים, בהתאם לתכנית הלימודים בהיסטוריה לחטיבת הביניים, וכולל את כל הפרקים הנדרשים, כולל פרקי הבחירה. השער הראשון עוסק בנאורות, במהפכות ובהתהוות החברה המודרנית במאות ה - 18-19. השער השני עוסק בדמותה של החברה המודרנית במאה ה-19 בעקבות המהפכות. בכל הפרקים: סיפור פותח (יכול להיות גם שיר או כמה "סיפורים" קטנים ואף תמונה); "שמש" המתארת את המתווה שבו יוסבר הנושא בפרק; סעיפי הפרק; שאלות ופעילויות מגוונות וסיכום.

כותר.. מהפכות ומודרניות בעולם האתמול / אייל נווה, נעמי ורד.
מקום קשור Even Yehuda (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ורד, נעמי, 1948-
מוציא לאור אבן יהודה : רכס - פרויקטים חינוכיים
שנה 2011
הערות "באישור אגף ספרי לימוד - משרד החינוך".9
כולל חומר מועט על יהודים ואנטישמיות
הערת תוכן ותקציר [א]. [ספר לתלמיד]. 216 ע'.
[ב]. מדריך למורה. 216 ע'.
סדרה מספרים היסטוריה
היקף החומר 2 כרכים ([א-ב]) : איורים (רובם צבעוניים)
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990031479350205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?