חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

אוסף מיוחד במינו של כלי זכוכית מנופחים לתבנית מהמאה ה–1 לספירה, ובהם כלים שהם פאר היצירה בזכוכית בכל הזמנים. התערוכה מוקדשת לאמן הזכוכית הנפלא אניון, הראשון ששמו מופיע על עבודותיו. יצירות בחתימתו נדירות ביותר, וברוב המוזיאונים מוצגים פריטים אחדים בלבד. זוהי הפעם הראשונה שלתערוכה אחת נאספו מספר רב כל–כך של כלי אניון. לצד עבודותיו יוצגו עוד כלים מנופחים לתבנית, מקצתם אף נושאים כתובות. רוב הכלים בתערוכה בהשאלה מן האוסף העשיר של שלמה מוסיוף ומוצגים כאן בפעם הראשונה לקהל הרחב.

כותר מסדנתו של אניון : כלי זכוכית נדירים מאוסף שלמה מוסיוף / [הקטלוג] - יעל ישראלי
[אוצרת התערוכה - נטליה כצנלסון].
כותרים נוספים On t.p. also: Made by Ennion : ancient glass treasures from the Shlomo Moussaieff collection : [exhibition catalogue] / Yael Israeli
[exhibition curator, Natalya Katsnelson
editing, Efrat Carmon
English translation, Nancy Benovitz].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מוסיוף, שלמה, 1852-1922
מוציא לאור ירושלים : מוזיאון ישראל
שנה 2011
הערות קטלוג תערוכה בעברית ובאנגלית גם השער, אייר תשע"א - טבת תשע"ב, מאי-דצמבר 2011.
Catalogue for the exhibition held at the Israel Museum, Jerusalem, May-December 2011.
כולל ביבליוגרפיה.
Hebrew and English.
סדרה קטלוג
מס' 573
Catalogue
no. 573
תיאור 100, [2] ע' : איורים (חלקם צבעוניים)
27 ס"מ.
שפה עברית
אנגלית
מזהה ISBN9789652783899
מספר מערכת 990031474720205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?