חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ליקוטי הגר"ח קנייבסקי : אסופת חידושים וביאורים ערוכים ומסודרים על סדר הדפים בתוספת ציונים ומראי מקומות / חיים קנייבסקי. מראי מקומות : רשימות ציונים ומראי מקומות, תמצית הנידונים והסוגיות, הערות והארות, ערוכים ומסודרים על סדר הדפים / [עורך - חיים יצחק זלושינסקי].
כותרים נוספים לקוטי הגר"ח קניבסקי
מראי מקומות
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים זלושינסקי, חיים יצחק
מוציא לאור ירושלים : ישיבת תפארת ישראל
שנה תשע"א 2010
הערת תוכן ותקציר [א]. מסכת כתובות פרק א, ב עמוד א - טו עמוד ב. שמו ע'.
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות ומפתח.
תיאור 1 כר' ([א])
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990030332380205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?