חזרה לתוצאות החיפוש

כותר למען תלך בדרך טובים ותמצא רעים אהובים. הנה אסדר סדר הדרכה. ישא מאלוקיו ברכה. רב וצעיר אם ינהגו ככה ... / [הירש צבי בן ... ר' זונדל משה חנוך מלובלין].
כותרים נוספים דרך טובים
הדרכה
מקום קשור Lublin (Poland)-place of publication
מוציא לאור לובלין : מוציא לאור לא ידוע
שנה ש"ם בערך
הערות הדרכה להנהגות טובות, מהשכמת הבוקר עד הלילה, שבת ומועדים, בחרוזים.
בראשי החרוזים שבשער שמו של המחבר: הירש צבי.
שם אבי המחבר מהקולפון.
החיבור ידוע גם בשם 'הדרכה' וכן בשם 'דרך טובים'. בשם זה הוא נדפס פעמים אחדות.
מיקרופילם : אוקספורד : הבודליאנה, 1985 1 סליל
תיאור [10] ד'
8.
שפה עברית
מספר מערכת 990029265400205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?