חזרה לתוצאות החיפוש

כותר خطاب السيد الرئيس محمود عباس "أبو مازن" : في افتتاح جلسة المجلس التشريعي الثاني، رام الله في ١٨ شباط ٢٠٠٦ / محمود عباس أبو مازن.
כותרים נוספים خطاب الرئيس محمود عباس "أبو مازن"
خطاب محمود عباس "أبو مازن"
Added t.p: Speech of President Mahmoud Abbas : For the opening session of the Second Palestinian Legislative Council (PLC), Ramallah 18 february 2006.
מוציא לאור رام الله : اسم الناشر غير معروف،
שנה ٢٠٠٦
הערות بالعربية والانكليزية
תיאור ١٥، 17ص.
שפה ערבית
אנגלית
מספר מערכת 990027270740205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?