חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

ניתוח נתונים במחקר איכותני - הוא ספר המציע מגוון רחב של שיטות לניתוח נתונים שאינם כמותיים. חלק מהשיטות ידועות יותר, חלקן פותחו או עוצבו מחדש על ידי הכותבים. אלו גם אלו מתוארות בספר בפירוט, מודגמות ונדונות. הספר מאפשר לחוקרים להתעמק בשיטות השונות ולבחור את אלה המתאימות לנתונים שצברו; הם יכולים לבחור שיטה אחת בשלמותה, ליצור צרוף של שיטות, או לקבל גיבוי לעיצוב שיטה המשלבת שיטה קיימת עם חידוש משלהם. המאמרים בספר נכתבו על ידי מיטב החוקרים בישראל ובהם פרופ´ דן בר-און ז"ל, שהספר כולו מוקדש לזכרו. לאה קסן היא פרופסור חבר לעבודה סוציאלית. חוקרת איכותנית אשר הקימה בשנת 1996 את המרכז הישראלי למחקר איכותני באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. ערכה ופרסמה מחקרים רבים בנושאים מגוונים. מחקריה בתחום האלימות בין בני זוג, במיוחד בקרב יוצאי אתיופיה בישראל, תרמו רבות להבנת התופעה. סטודנטים רבים למדו ולומדים אצלה את תורת המחקר האיכותני ורבים הסומכו בהדרכתה לתואר השני והשלישי. היום היא מכהנת כנשיאה של מכללת לוינסקי לחינוך. מיכל קרומר-נבו היא מרצה בכירה במחלקה לעבודה סוציאלית על-שם שפיצר באוניברסיטת בן-גוריון שבנגב, וראש המרכז הישראלי למחקר איכותני של האדם והחברה באוניברסיטה זו. ; במחקריה היא מבקשת לרתום את האפיסטמולוגיה והמתודולוגיה האיכותנית ליצירת מחקר המקדם צדק חברתי. פרסמה מאמרים בכתבי עת מתודולוגיים מובילים, במיוחד בתחום של נרטיב, מחקר פעולה משתף, ומחקר המתנגד לאחרות. בין היתר פרסמה את הספר "נשים בעוני: סיפורי חיים - מגדר, כאב, התנגדות" (הוצאת הקיבוץ המאוחד).

כותר ניתוח נתונים במחקר איכותני / עורכות - לאה קסן, מיכל קרומר-נבו.
כותרים נוספים נתוח נתונים במחקר איכותני
מקום קשור Beersheba (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קסן, לאה
מוציא לאור באר-שבע : הוצאת הספרים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
שנה תש"ע 2010
הערות מאמרים מאת חוקרים שונים המציעים מגוון שיטות לניתוח נתונים שאינם כמותיים.
כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 502 ע' : איור, דיאגרמות, תרשימים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655360158
מספר מערכת 990027182020205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?