חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר קונטרס משנת החמה : סדר ברכת החמה : ומצורף ... שו"ת בסוגיא דברכת החמה / מאת ... בעל משנה הלכות [=רבי מנשה בן אליעזר זאב קלין]. עם סדר ביעור חמץ. אגרת הקודש / מהרה"ק ... שמשון מאוסטראפאלא ...
[נסדר ונערך ע"י מכון אור עולם].
כותרים נוספים שאלות ותשובות בסגיה דברכת החמה
סדר ביעור חמץ
סדר בעור חמץ
ביעור חמץ
בעור חמץ
אגרת הקדש
סדר ברכת החמה
ברכת החמה
ברכת החמה. תשס"ט.
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קליין, מנשה בן אליעזר זאב, 1923-2011.
מוציא לאור ברוקלין, נוא יארק : מכון משנה הלכות
שנה תשס"ט c2009
הערות "יו"ל ... לקראת מצות ברכת החמה, ערב פסח תשס"ט".
תיאור כז ע'
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990026509460205171
קישורים לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?