חזרה לתוצאות החיפוש

כותר עם ככל העמים : לקראת הקמתה של רפובליקה ישראלית / משה ברנט.
כותרים נוספים On verso of t.p.: Nation like a all nations : towards the establishment of an Israeli republic / Moshe Berent.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : כרמל
שנה תשס"ט 2009
הערת תוכן ותקציר מבוא: לקראת נורמליזציה של הקיום היהודי -- פרק א. הזהות בין הדת ללאום והלאמתה של היהדות -- פרק ב. מדינה-אומה (Nation-State) וייחודה של ישראל -- פרק ג. האומה הישראלית -- פרק ד. הציונות הקלסית וההפרדה בין דת לבין לאום -- פרק ה. רפובליקניזם בישראל ערב הכרזת המדינה ולאחריה -- פרק ו. שורשיה של המשיחיות הישראלית -- סיכום: לקראת תודעה לאומית ישראלית.
הערות ע' [317]-333: ביבליוגרפיה.
סדרה מצב האומה
תיאור 346 ע'
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789654079679
מספר מערכת 990026476670205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?