חזרה לתוצאות החיפוש

כותר מערכת החינוך בשעת חירום.
כותרים נוספים מערכת החנוך בשעת חרום
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשל"ה
הערות בראש השער: משרד החינוך והתרבות.
"סודי".
"בשיתוף עם מפקדת ראש הג"א-צה"ל, מטה מלח ארצי ומשטרת ישראל ובתיאום עם המרכז לשלטון מקומי, הסתדרות המורים בישראל, ארגון המורים בבתי-הספר העל-יסודיים וועד ההורים הארצי".
"חוזר זה מוגבל לשימושם של מנהל בית הספר ועובדי בית הספר בלבד ...".
סדרה חוזר המנהל הכללי, חוזר מיוחד א
תיאור 100 ע'
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990026345910205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?