חזרה לתוצאות החיפוש

התחממות כדור הארץ הפכה לבעיה הדחופה ביותר של עולמם. אנו ניצבים בפני משבר אקלים ואף שנדמה לנו שהוא מתרחש לאטו, הוא קורה מהר מאוד. אם לא נכיר בעובדה שזה משבר אמיתי ונפעל, תוצאותיו ילכו ויחמירו: סופות בעלות עוצמה הרסנית יכו בנו לעיתים קרובות יותר, בעלי חיים ימשיכו להיכחד, מפלס המים יעלה ומליוני בני אדם יאלצו לנטוש את בתיהם המוצפים. יש לנו את הידע ואת היכולת לפתור משבר זה - הבחירה לעצור את התחממות כדור הארץ נתונה בידינו! "כל אחד מאיתנו הוא הגורם להתחממות העולמית, וכל אחד מאיתנו יכול להפוך לחלק מהפתרון: כשאנו מחליטים מה לקנות, כמה חשמל לצרוך, ואיך לחיות את חיינו." ; This young readers' version of the recent documentary film's companion adult volume cuts the page count by about a third but preserves the original's cogent message and many of its striking visuals. After explaining that his interest in the environment predates even his mother's reading of Silent Spring aloud to him as a teenager, Gore proceeds to document steeply rising carbon dioxide levels in our atmosphere, and then to link that to accelerating changes in temperature and precipitation patterns worldwide. Using easy-to-grasp graphics and revealing before-and-after photos, he shows how glaciers and ice shelves are disappearing all over the globe with alarming speed, pointing to profound climate changes and increased danger from rising sea levels in the near future. O'Connor rephrases Gore's arguments in briefer, simpler language without compromising their flow, plainly intending to disturb readers rather than frighten them. He writes measured, matter-of-fact prose, letting facts and trends speak for themselves but, suggesting that "what happens locally has worldwide consequences," he closes with the assertion that we will all have to "change the way we live our lives." Like the film, this title may leave readers to look elsewhere for both documentation and for specific plans of action, but as an appeal to reason it's as polished and persuasive as it can be.

כותר אמת מטרידה : משבר התחממות כדור הארץ / אל גור
[תרגום - זרי גרמי
עריכה - יעל אורנן
ייעוץ מדעי - יוחאי כרמל ...].
כותרים נוספים Inconvenient truth - Young Adult Version. Hebrew
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים גרמי, זרי
מוציא לאור תל אביב : ציבלין
שנה 2007
הערות כולל מפתח.
תיאור 192 ע' : איורים (חלקם צבעוניים), דיאגרמות צבעוניות, מפות צבעוניות, פורטרטים צבעוניים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990025843610205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?