חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

במלאות 75 שנים לפרופ' שלמה (סימור) פוקס חברו עמיתיו, ידידיו ותלמידיו להגיש לו אסופת מאמרים, בשני כרכים, עברי ואנגלי. באלה מואר בזוויות שונות פועלו רב־האנפין של פוקס, איש חינוך העוסק בשאלת התרגום מן החזון למעש, ולהפך, וקובע את נקודת הכובד בתנופת המעבר ביניהם. במוקד הדיון ניצב המושג שיקול דעת בחינוך, והעיון במקורותיו שואב מן ההגות היהודית והכללית, מן הניסיון בתחומים המגוונים הקשורים למעשה החינוך, ומן המחקר השיטתי בו. האתגר העיוני והמעשי שפוקס מעמיד תובע התמודדות לא שגרתית מאיש החינוך - מהמורה, מהחוקר ומההוגה, ומעורר את 'אנשי השטח' ואת מעצבי החינוך לחשיבה ולפעולה חדשה.

כותר מעשה בחינוך : קובץ מחקרים לכבוד שלמה פוקס / עורכים - מרדכי ניסן ועודד שרמר.
כותרים נוספים מעשה בחנוך
On verso of t.p.: Educational deliberations : studies in education dedicated to Shlomo (Seymour) Fox / editors - Mordecai Nisan, Oded E. Schremer.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ניסן, מרדכי, 1934-2017
מוציא לאור ירושלים : מוסד ביאליק
שנה תשס"ה 2005
הערות בתחתית השער: מכון מנדל למנהיגות - Mandel Leadership Institute‏.
כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 450 ע' : פורטרט, תרשים
25 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9653428918
מספר מערכת 990025836110205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?