חזרה לתוצאות החיפוש

הספר מבקש לחשוף את שכבת העומק של החינוך, את ליבת החינוך: היכולת של המחנך לחזק את עצמיותו ומודעותו של התלמיד, להדריכו בהתלבטויותיו בשאלות קיומיות ולכוונו בגיבוש תוכנית חייו. לחינוך יש גם זיקה אל הטרנסצנדנטי, הרוחני, והמחבר חותר להבהיר לעצמו ולקוראיו את טיבה של הספירה הזאת.הספר מתווה את ההשקפה החינוכית-האקזיסטנציאליסטית, וכך נדונים בו, בהקשרם החינוכי, מושגי מפתח כמו קיומיות, אותנטיות, משמעות, דיאלוגיות, רוחניות, חוויה, "אחרות" ואהבה.ניתוח הרעיונות מלווה בפרשנויות של המחבר, ובטקסט שזורים סיפורי התנסות שלו כמחנך וכמנהיג-חינוך ותיאורים קצרים של עבודות שהונחו על ידו.

כותר חינוך כחוויה קיומית / ישעיהו תדמור.
כותרים נוספים חנוך כחויה קיומית
On verso of t.p.: Education as existential experience / Yeshayahu Tadmor.
מקום קשור Tel Adashim (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל עדשים : הוצאת ספרים אקדמית יזרעאל - המכללה האקדמית עמק יזרעאל ע"ש מקס שטרן
שנה 2007
הערות בשער גם: מכון מופ"ת.
ביבליוגרפיה: ע' 269-258.
סדרה כליל - סדרת ספרים בנושאי חינוך
תיאור 275 ע'
22 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657444009
מספר מערכת 990025809010205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?