חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר 30 אמנים / [הקדמה - מרים טל].
כותרים נוספים שלשים אמנים
On t.p. also: 30 artists / [introduction, Miriam Tal].
Thirty artists
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים טל, מרים, 1910-1981
מוציא לאור ירושלים : בית האמנים
שנה תשל"-?
הערת תוכן ותקציר [א. הקדמה] -- [ב]. זהבה אילת -- [ג]. מרגריט אייכלברג -- [ד]. אירה ארביטמן -- [ה]. נחום ארבל -- [ו]. מוטקה בלום -- [ז] אסף בן מנחם -- [ח]. מלבואר גליקה -- [ט]. יצחק גרינפילד -- [י]. נהדה גפני -- [יא]. דוד גרשטיין -- [יב]. יוסף הירש -- [יג]. שושה טליק -- [יד]. יואל טנא ז"ל -- [טו]. אברהם יכין -- [טז]. חנה יכין -- [יז]. יהודית ילין גינת -- [יח]. פירי ירדן -- [יט]. מרגוט לנגה אשהיים -- [כ]. הלנה ברט -- [כא]. רחל לנדס -- [כב]. יעקב מלכה -- [כג]. אנה אנדרש מרכוס -- [כד]. זלדה נולטה -- [כה]. מרון סימה -- [כו]. קרנר פאול -- [כז]. יעקב פינס -- [כח]. דן קולקה -- [כט]. גרטי רובינשטיין -- [ל]. דוד רקיע -- [לא]. יוסי שטרן -- [לב]. משה שניאור.
הערות בקופסת קרטון.
כולל ביוגרפיות קצרות והצגת ציור לדוגמה של 31 אמנים.
עברית ואנגלית עמודה מול עמודה גם השער.
תיאור 32 כרכים בקופסה ([א-לב]) : איורים, פורטרטים
37 ס"מ.
שפה עברית
אנגלית
מספר מערכת 990025744010205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?