חזרה לתוצאות החיפוש

"במסותיו חוקר מונטיין את עצמו ואת טבע האדם תוך עיסוק במגוון רחב של נושאים - החל בחופש המצפון ובמידות הטובות וכלה בילדי מפלצת ובאגודלים. מונטיין משלב בכתיבתו הבחנות דקות, וידויים מרגשים, אנקדוטות משעשעות ולקחים היסטוריים, הכול בתיבול ציטוטים ממיטב הספרות הקלאסית ... במרכז החלק השני עומדת המסה המונומנטלית "אפולוגיה על רמון סבון", שבבסיסה שילוב פרדוקסלי בין ספקנות חובקת-כל לבין אמונה דתית עמוקה". -- מעטפת אחורית.

כותר המסות / מישל דה מונטיין
[מצרפתית - אביבה ברק (הומי)
מבוא - נדין קופרטי-צור].
כותרים נוספים Essais. Hebrew
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ברק-הומי, אביבה
מוציא לאור תל-אביב : שוקן
שנה תשס"ז-תשע"ו 2007-2016
סוגה French essays
הערות בתחתית בשער: המפעל לתרגום ספרות מופת, מרכז ההדרכה לספריות בישראל, משרד המדע התרבות והספורט - מינהל התרבות - המחלקה לספרות.
כולל אחרית דבר ל"אפולוגיה של רמון וסבון" מאת ז'רלד נקס.
כולל הערות ביבליוגרפיות ומפתחות.
תיאור 3 כר' ב-4 חלקים (ספר 1-3)
22 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789651907142
ISBN9789651909535
מספר מערכת 990025609680205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?