חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"סיפורת הנשים העברית עד קום המדינה היא שערוריה של השתקה. במדפים של תולדות הספרות העברית ושל מבחרים 'מייצגים' היא כמעט לא תימצא ... קובץ זה, של סיפורי נשים עד קום המדינה, בא להפריך מכל וכל את המיפוי השגוי, להחזיר לסיפורת הנשים את קולה. יפה ברלוביץ בחרה 27 סיפורים, פרי-עטן של 19 נשים, מתוך מאגר שופע של רומאנים, נובלות וסיפורים קצרים - החל מספרות קנונית, אלטרנטיבה נשית לסיפורת הגברית, ועד לרומאנים-רומנטיים, נפלאים בכושר-הכתיבה ובעברית שלהם, משב-רוח מרענן בסיפורת של תקופתם". -- מעטפת אחורית.

כותר שאני אדמה ואדם : סיפורי נשים עד קום המדינה / בחרה, ההדירה והוסיפה אחרית דבר - יפה ברלוביץ.
כותרים נוספים On verso of t.p.: Tender rib : stories by women-writers in pre-state Israel / Yaffah Berlovitz (ed.).
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ברלוביץ, יפה
מוציא לאור תל אביב : הקיבוץ המאוחד
שנה תשס"ג 2003
סדרה סדרת מגדרים
הספריה החדשה למנויים, 2003
[4]
תיאור 360, [5] ע'
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990025537900205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?