חזרה לתוצאות החיפוש

כותר אזהרות / לרבינו שלמה בן גבירול
ועליו ספר זוהר הרקיע : ... כולל משפטי תרי"ג מצוות / חברו ... רבינו שמעון בן צמח דוראן ...
עם זיו הזוהר : מראי מקומות, הערות והארות, מפתחות ותולדות המחבר / ... דוד בלאאמו"ר ... אברהם אברהם. ובסופו קונטרס הערות מחכמי הדורות על הספר זוהר הרקיע.
כותרים נוספים זהר הרקיע
זיו הזהר
אזהרות. תשס"ד. ירושלים
מהדורה מהד' חדשה ומתוקנת.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים דורן, שמעון בן צמח, 1361-1444
מוציא לאור ירושלים : פלדהיים
שנה תשס"ד
הערות ע' [269]-319 כוללים: קונטרס הערות מאת חכמי הדורות על ספר זוהר הרקיע : הערות הגאון בעל השואל ומשיב [רבי יוסף שאול נתנזון]. הערות הגאון בעל צפנת פענח [הרב יוסף רוזין], הערות הרב ירוחם פישל פערלא, הערות הרב מאיר אבוביץ, הערות הגאון האדר"ת [הרב אליהו דוד רבינוביץ תאומים].
תיאור לז, 350, [2] ע'
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990023812870205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?