חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם - מדריך למורה : חומר רקע והצעות לשיעור: לציון יום ההכרזה בעצרת האו"ם 10.12.48 / עורך - יגאל זלמנסון.
כותרים נוספים ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכיות האדם - מדריך למורה
הכרזה לכל באי עולם בדבר זכיות האדם - מדריך למורה
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ישראל. משרד החינוך והתרבות. היחידה לחינוך לדמוקרטיה ולדו-קיום
מוציא לאור ירושלים : משרד החינוך והתרבות - המזכירות הפדגוגית - היחידה לחינוך לדמוקרטיה ולדו-קיום
שנה תשנ"ג 1992
הערות עברית עם טקסט ההכרזה גם בערבית.
כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 47 ע'
24 ס"מ.
שפה עברית
ערבית
מספר מערכת 990023778960205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?