חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר ברכת יצחק : פירוש על מטבע הברכה אשר תיקן וסידר ... הרב ... שלום מזרחי דידיע שרעבי כפי שהבין ... מתוך כתבי המהרח"ו אשר קבל מפי ... רבינו האר"י ... / חיברתיו וסידרתיו ... יצחק בן ... משה בן-זכרי.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שרעבי, שלום בן יצחק מזרחי, 1720-1777
מוציא לאור ירושלים : י' בן-זכרי
שנה תשנ"ט
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. ליקוטי נושאים בענין מטבע הברכה וכוונת האדם בתפילה.
חלק ב. עיונים וביאורים על מטבע הברכה להרש"ש.
תיאור 2 כר' ב-1 (חלק א-ב, [27], רמט, [11] ע') : תרשימים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 5029.112
מספר מערכת 990023035020205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?